Dieper helen met EMDR en het Innerlijke Kind
Soms zijn hardnekkige blokkades in EMDR-sessies terug te voeren op oude, diepgewortelde kernovertuigingen. In zulke gevallen kan het werken met het Innerlijke Kind essentieel zijn om écht tot de kern te komen. Deze themadag biedt jou als EMDR-therapeut of EMDR Practitioner (i.o.) verdieping in het combineren van EMDR en Inner-Child therapie – voor meer effect en afronding in je behandelingen.
Wat kun je verwachten?
- Theorie & praktijk gecombineerd: Ontvang heldere kaders en pas ze direct toe in ervaringsgerichte oefeningen.
- Werken met oude pijn: Leer hoe je EMDR verdiept met Inner-Child interventies bij vastzittende overtuigingen.
- Diepere verwerking: Ontdek hoe deze combinatie zorgt voor zachtheid, afronding en heling in sessies.
- Praktijkgerichte casuïstiek: De trainer behandelt realistische EMDR-voorbeelden en er is ruimte voor eigen casussen.
Trainers
René Veraar
psycholoog en oprichter van het BivT, is hoofddocent en ontwikkelaar van de EMDR-opleiding binnen zowel complementaire als reguliere zorg. Sinds 1983 begeleidt hij groepen en individuen, geeft hij les en supervisie aan diverse opleidingsinstituten en verzorgt hij trainingen en masterclasses. Met zijn jarenlange ervaring in de ontwikkeling van EMDR-interventies richt hij zich altijd op de kern: oorzaak en gevolg, en wat dit nú nog met iemand doet.
Wil je alvast kennismaken met de trainer of inhoud? Lees, beluister of bekijk dan onze korte introductie via:

Doelgroep
De EMDR themadagen zijn ontwikkeld voor ´EMDR Practitioners i.o.’, ‘EMDR master Practitioners´ en ´EMDR therapeuten´ die bij het BivT de opleiding hebben gevolgd. Het verantwoordelijk gebruik maken van de EMDR protocollen gaat gepaard met ervaring en nieuwe ontwikkelingen binnen het werken met deze methodiek.
Deelname is alleen mogelijk na afronding van de 4 of 5-daagse EMDR opleiding bij BivT. Deze dag telt niet mee voor verlenging van je supervisie. Daarvoor dien je de verdiepingsdagen te volgen.
Voorkennis: Indien nodig wordt dit bij het kopje details omschreven.
Accreditatie
SBU totaal: 8 (0.29 EC), waarvan 8 SBU Vakgericht | 2 dagdelen
De training is erkend en geaccrediteerd door diverse instanties en beroepsverenigingen, waaronder
CPION | CRKBO | CGO-FONG | KTNO | GRO-CAT
ABvC | BATC | FAGT | LVNT | NBVH | NCSV | NFG | NVAGT | NVKH | NVPA | NVST | NWP | SBLP | SKJ | VBAG | VIT | VIV | VVH | VvvK
Disclaimer: Controleer altijd bij je beroepsvereniging hoeveel punten je ontvangt. Dit kan variëren (zie ons accreditatiebeleid).
Meer trainingen van René Veraar bijwonen?
Bekijk dan ook deze inspirerende trainingen:
Onderstaande dagen mogen alleen worden gevolgd wanneer je de 4- of 5 daagse EMDR opleiding bij BivT hebt afgerond: